قیمت فروش عمده موم عسل و موم نارگیل

3/5 – (2 امتیاز)

فروش عمده موم عسل و موم نارگیل توسط مرکز بازرگانی رویال بیز امکانپذیر می باشد.تهیه موم طبیعی عسل از زنبورداران و همچنین موم طبیعی نارگیل برای شمع سازی از طریق این مجموعه امکانپذیر می باشد.

از آنجا که عسل تک نفره رایشن یک محصول طبیعی بسیار حساس  میباشد، شرایط نگهداری عسل صادراتی برای تجار دارای اهمیت زیادی میباشد تا این محصول را بدون افت کیفیت به دست خریدار برسانند.

خرید بیزواکس آلمانی

خرید بیزواکس آلمانی

ما موم زنبورهای با کیفیت عالی را به طور انحصاری از زنبورداران آلمانی و اتریشی تهیه می کنیم که خود را به استانداردهای ارگانیک Bioland ، Naturland یا EU متعهد می کنند.

از آنجا که ما موم شرکای خود را در بازار تهیه می کنیم ، منبع دیگری از درآمد پایدار – در کنار بازاریابی عسل را به آنها ارائه می دهیم.

به همین دلیل است که موم زنبورهای عسل  مجموعه ما یک رویکرد دست به دست است: از یک طرف ، ما این محصول را از همان ابتدا تا محصول نهایی می شناسیم. از طرف دیگر ، ما حفظ کشاورزی ارگانیک را تقویت می کنیم.

موم زنبور عسل ، از راه های پایدار اکولوژیکی کشاورزی پشتیبانی می کند. بنابراین ، زنبورداری ارگانیک می تواند شکوفا شود و در کنار آن کشاورزی ارگانیک نیز می تواند به طور کلی رونق یابد.

 

قیمت خرید موم نارگیل

قیمت خرید موم نارگیل

موم نارگیل، ما شاهد هستیم که سازندگان شمع در این ایام بیشتراز قبل تمایل به استفاده از مواد طبیعی دارند و موم نارگیل  را به عنوان گزینه‌ای برای کار خود انتخاب می‌کنند.

قیمت خرید موم نارگیل قطعا گران‌تر از پارافین است ، اما به دلیل پراکندگی بوی عطر بسیار عالی که در حین سوختن دارد‌، به اعتقاد بسیاری از افراد ارزش پرداخت پول بیشتر را دارد .
موم نارگیل  به رنگ سفید کرمی و نرم است و یک انتخاب عالی برای کسانی است که علاقه دارند از محصولات طبیعی استفاده کنند.

برداشت این روغن یک فرآیند ارگانیک است. به طور کلی نارگیل یک محصول پایدار با بازدهی و سودمندی مناسب است.

برای اطلاع از قیمت خرید موم نارگیل با شماره زیر تماس بگیرید

تماس با ما

فواید شمع موم نارگیل

فواید شمع موم نارگیل

شمع‌های ساخته شده از موم نارگیل به آرامی سوخته و لوکس هستند.

پراکندگی  رایحه عالی‌ای چه در حالت سرد و چه در زمان روشن شدن و سوختن  دارند.

بالاترین امتیاز این شمع ها سازگاری کامل  با محیط ‌زیست است و این مزیت را در مقایسه با شمع‌های دیگر دارند.

قیمت عمده موم عسل

موم عسل جدا از خواصی که برای بدن به عنوان یک ماده خوراکی دارد، برای صنایع مختلف نیز کاربرد دارد.

قیمت موم طبیعی با توجه به نوع موم از نظر ظاهر و کیفیت  مواد تشکیل دهنده آن متفاوت است. همچنین  قیمت موم عمده زنبور نیز با قیمت خرده فروشی کاملاً  تفاوت دارد.

برای اطلاع از قیمت عمده موم عسل می توانید با کارشناس فروش مجموعه رویال بیز تماس حاصل فرمایید.

عسل تک نفره شکلی نیز مثل مواد غذایی دیگر در صورت مصرف بیش از اندازه و نادانسته احتمال دارد مضراتی را برای شخص به همراه داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید