قیمت شمع موم عسل رنگی

5/5 – (4 امتیاز)

در بازار انواع شمع ها(candles) با شکل و رنگ های بسیار زیبایی یافت می شود اما اگر به دنبال استفاده از شمعی کاملا طبیعی و ارگانیک هستید ما به شما شمع موم عسل را پیشنهاد می کنیم.

قیمت شمع موم عسل رنگی

 

موم عسل هم به صورت رنگ نشده و هم به صورت شمش موم عسل رنگی تولید می شود. شمع هایی که برای ساخت آن ها از ورق های موم عسل یا موم های قالبی زنبور عسل استفاده می شود  علاوه بر زیبایی خاص خود شما را از خواص شگفت انگیز این فرآورده زنبور عسل بهره مند می سازد.

خواص شمع موم عسل

خواص شمع موم عسل

اگر از انواع مختلفی از شمع ها استفاده می کنید، مهم است که از مزایای سلامتی شمع موم زنبور عسل نیز آگاهی داشته باشید تا بتوانید شمع هایی را استفاده کنید که برای سبک زندگی و همچنین سلامتی شما مناسب هستند.

موم زنبور عسل یک منبع کاملا طبیعی و تجدیدپذیر است.

شمع‌های ساخته شده از موم زنبور عسل نور روشن و سالمی را در همان طیف خورشید ساطع می‌کنند.

موم زنبور عسل به نسبت پارافین  مدت زمان سوخت طولانی تری دارد(2 الی 5 برابر بیشتر از شمع های پارافینی)، کمتر چکه می کند و به طور طبیعی بوی فوق العاده ای دارد.خواص شمع موم عسل

شمع‌های موم  عسلی تنها شمع‌هایی هستند که یون‌های منفی را از خود ساطع می‌کنند که باعث تصفیه، پاکسازی، بهبود کیفیت هوا و تقویت بدن می‌شود.

درواقع این محصول یک یونیزه کننده طبیعی است!

خواص شمع موم عسلشمع موم عسل و دوستی با محیط زیست

شمع موم عسل و دوستی با محیط زیست

شمع های  خالص ساخته شده از موم زنبور عسل طبیعی،کاملا سازگار با محیط زیست و غیر سمی هستند.

آنها تحت هیچ گونه فرآوری و پردازش شیمیایی قرار نگرفته اند و کاملا طبیعی هستند.

شمع های موم عسلی باعث آلودگی محیط زیست نمی شوند و از آنجایی که بر پایه روغن نیستند، زمانی که به درستی برش داده شوند، خیلی خوب و با حداقل دود می سوزند.

و حالا توضیحی در مورد پارافین بدیم تا تفاوت این دو محصول برای شما واضح تر شود.

شمع های پارافینی در واقع لجن سیاه رنگی هستند که با سفید کننده های صنعتی تصفیه می شوند تا رنگ آن ها سفید شود و دیوکسین های سمی ایجاد کند.

بعد از آن به پارافین آکرولین که یک ماده شیمیایی سرطان زا است اضافه می شود تا این ماده را جامد کند.

نتیجه نهایی یک محصول 100% سمی است که شما با سوزاندن آن محیط زیست و هوا را آلوده می کنید.

شمع موم عسل و دوستی با محیط زیستموم عسل چه رنگی باید باشد؟

موم عسل چه رنگی باید باشد؟

موم عسل رنگ نشده رنگی تقریبا زرد دارد که بستگی به پوشش گیاهی منطقه و شهد استفاده شده توسط زنبور ها رنگ آن کمی کمرنگ تر یا تیره تر می شود.

با توجه به مورد ذکر شده و اینکه موم کلوخ استفاده شده برای ساخت برگه موم عسل همیشه دارای رنگی یکسان نیست، ورق های موم عسل رنگی ساخته شده از آن نیز همیشه رنگ یکسانی ندارند و کمی متفاوت هستند.

موم عسل چه رنگی باید باشد؟قیمت شمع موم عسل رنگی

قیمت شمع موم عسل رنگی

فکر میکنم با توجه به توضیحاتی که تا اینجا در مورد موم عسل طبیعی دادیم باید مطلع شده باشید که قیمت این شمع ها به نسبت شمع های پارافینی بسیار بیشتر است.

قیمت موم زنبور عسل حدودا 10 برابر بیشتر از پارافین است.

زنبورها باید مسافتی به اندازه 240000 کیلومتر پرواز کنند تا بتوانند شهد کافی برای تولید 2.7 کیلوگرم عسل را جمع آوری کنند تا فقط بتوانند 450 گرم موم طبیعی ترشح کنند.

برای ساخت شمع های مومی رنگی باید همین موم را تصفیه کرده و رنگ کرد و مجددا به وسیله دستگاه مخصوص آن ها را به صورت برگه موم های رنگی درآورد.

تولید کننده شمع هم باید از این ورق ها به همراه فیتیله مومی طبیعی برای ساخت شمع مورد نظر خوداستفاده کند و به همین دلیل قیمت شمع های موم عسل رنگی نیز بسیار بیشتر از شمع های پارافینی است.

 

6

    • سلام جناب مرادی
      قیمت هر ورق موم عسل رنگی با توجه به میزان خریدتون فرق داره
      برای اطلاعات بیشتر با شماره مدیر فروش مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید