فروش عمده پارافین با قیمت مناسب

Rate this post

فروش عمده پارافین مورد استقبال صنایعی چون صنعت شمع سازی، چرم سازی، صنایع پلاستیک و لاستیک، صنعت مجسمه سازی، PVC و … است. پارافین برای کاربرد در هر یک از این صنایع با درصد های چربی متفاوتی وجود دارد و در بازار عرضه می شود.

فروش عمده پارافین با قیمت مناسب

در اغلب کشورها همچون کشور خودمان و کشورهایی چون ترکیه، عراق، لهستان، آلمان، پاکستان و … فروش عمده پارافین برای مصرف در صنعت شمع سازی انجام می شود. البته این به معنای چشم پوشی از کاربردهای فراوان دیگر این ماده در صنایع مختلف نیست و صرفا کاربردی است که بیشتر در میان مردم شناخته شده می باشد.

فروش عمده پارافین شمع سازی

فروش عمده پارافین شمع سازی فقط در یک نوع انجام نمی شود بلکه جهت ساختن شمع از انواع مختلف پارافین با درصدهای چربی متفاوت استفاده می کنند.

ما در مجموعه بازرگانی رویال بیز، پخش عمده انواع پارافین شمع سازی را با کیفیت بالا و اصل و با قیمت مناسب عرضه می کنیم.

فروش عمده پارافین شمع سازی

پارافین شمع را از کجا تهیه کنیم؟

شما میتوانید با خیالی آسوده از کیفیت پارافین این محصول را از مجموعه رویال بیز تهیه نمایید.

اغلب مشتریان ما که صاحبان صنایع بزرگ هستند، از آنجایی استفاده از خدمات ما را در میان رقبای فراوان بر می گزینند که به اصالت محصولات مان پی برده اند.

البته در کنار اصالت، ما فروش محصولات خود، به خصوص به صورت عمده، را با قیمت مناسب عرضه می کنیم و این موضوع نیز از نظر اغلب صنعتگران حائز اهمیت می باشد.

 

چرا درصد چربی پارافین کمتر باشد قیمت آن بیشتر می شود؟

چرا درصد چربی پارافین کمتر باشد قیمت آن بیشتر می شود؟

از آنجایی که پارافین های چرب تر با از دست دادن چربی خود، میزان کاهش وزن بیشتری را نشان می دهند و همچنین برای چربی گیری آنها هزینه و زمان زیادی لازم است قیمت این نوع پارافین نسبت به پارافین با درصد چربی کمتر، ارزان تر است.

برای ساخت شمع های با کیفیت بالا، هنرمندان شمع ساز از پارافین های با درصد چربی ۱ تا ۳ درصد استفاده می کنند اما در حالت کلی پارافین های ۳ تا ۵ درصد در صنعت شمع سازی پر فروش ترین نوع پارافین محسوب می شوند.

پارافین های ارزان تری نسبت به این نوع پارافین نیز وجود دارد که درصد چربی آنها بسیار بیشتر و حدود ۵ الی ۸ درصد می باشد اما مسلما شمعی که با این نوع پارافین تولید می شود شمع مرغوبی نخواهد بود.

ما در زمینه فروش عمده پارافین در داخل کشور آمادگی تامین پارافین مورد نیاز صنعتگران داخلی را داریم و در مورد صادرات نیز پارافین درجه یک صادراتی صادرکنندگان این محصول را به صورت عمده فراهم می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید