وسایل شمع سازی از کجا بخریم؟

4/5 – (4 امتیاز)

وسایل شمع سازی از کجا بخریم؟ بهترین مرکز فروش فیتیله شمع کجاست؟ بهترین موم های شمع سازی در کجا عرضه می شوند؟ اینها از جمله سوالاتی هستند که پس از تصمیم برای فعالیت در زمینه ساخت شمع به ذهن شما خواهند رسید. برای آشنایی با بهترین و معتبرترین مرکز عرضه وسایل شمع سازی در این متن با ما همراه باشید.

 

وسایل شمع سازی از کجا بخریم؟

بهترین موم برای شمع سازی چیست؟

بهترین موم برای شمع سازی چیست؟

در حال حاضر بیشتر افراد و کارگاه های فعال در زمینه ساخت شمع به سمت موم های طبیعی گرایش پیدا کرده اند.

در حقیقت به سبب آلاینده هایی که موم های پارافینی وارد جو می کنند، حساسیت های تنفسی که به وجود می آورند و … استفاده از آنها برای شمع سازی کمتر شده است.

موم های طبیعی شمع سازی شامل انواع موم زنبور عسل، موم کلزا، موم سویا و ژل رویال و … می شود که موم زنبور عسل یکی از محبوب ترین این موارد است.

موم زنبور عسل از طریق ترشح غدد موم ساز بدن زنبور به وجود می آید و به سبب داشتن خواص فوق العاده علاوه بر شمع سازی در صنایع مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این موم که همان دیواره کندوی زنبور عسل است به عنوان نگهدارنده عسل، گرده گل و ژل رویال زنبور عسل عمل می کند.

جهت به کارگیری این موم برای ساخت شمع هم آن را به شمش و هم به صورت ورقه ای می توانید استفاده کنید.

استفاده از موم عسل ورقه ای برای شمع سازی هم پروسه ساخت شمع را راحت تر می کند، هم به ابزاری چون قالب شمع نیاز ندارد و هم شمع های زیبایی را ایجاد می کند.

وسایل شمع سازی از کجا بخریم- بهترین مرکز عرضه کننده موم شمع سازی طبیعی

وسایل شمع سازی از کجا بخریم- بهترین مرکز عرضه کننده موم شمع سازی طبیعی

مجموعه رویال بیز به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز عرضه کننده وسایل شمع سازی از جمله موم زنبورعسل، با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

تمامی افرادی که قصد ساخت شمع های با استقبال بالای خرید دارند می توانند با استفاده از موم طبیعی بهترین شمع ها را تهیه کنند.

به سبب انرژی مثبت بالای این نوع شمع، طبیعی بودن آن، رایحه دل انگیزی که به هنگام سوختن ایجاد می کند و ایجاد روشنایی بسیار مطلوب، استفاده از شمع موم زنبورعسل برای یوگا و مدیتیشن بسیار رایج است.

نور این نوع شمع در محدوده طیف نور خورشید بوده و از این رو نه تنها موجب اذیت چشم نمی شود بلکه آرام بخش چشم و روح و روان نیز می باشد.

خرید وسایل شمع سازی در شیراز

برای  شمع سازی حرفه ای لوازمی برای این کار نیاز است این لوازم عبارتند از :انواع قالب ها، انواع رنگ ها، انواع اسانس ها ، موم ها، فیتیله ، پایه نگهدارنده فیتیله و … .

اما افرادی که می خوهند به تازگی شمع سازی را بیاموزند و مبتدی هستند به وسایل کمتری نیاز دارند و این همه تدارک لازم نیست.

برای خرید لوازم شمع سازی در شهر شیراز میتوانید از طریق مجموعه بازرگانی رویال بیز اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیر فروش مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید