موارد استفاده برگه موم زنبور عسل

Rate this post

در زنبور داری، علاوه بر عسل از برگه موم زنبور نیز استفاده های بی شماری می شود و با توجه به موارد استفاده، بازار فروش آن ها گسترده تر نیز شده است. برگه موم زنبور از فرآورده هایی است که جنبه تجاری زیادی پیدا کرده است و در موارد مختلفی از آن ها استفاده می شود.

پس اگر شما هم ازآن دسته از افراد هستید که دوست دارید بدانید قیمت عسل گون در بازار تهران چقدر است درادامه این مقاله با ما همراه باشید.

موارد استفاده برگه موم زنبور عسل

تماس با ما

برگه موم زنبور عسل درجه یک

برگه موم در خود زنبور داری به عنوان یک ضد عفونی کننده و برای جلوگیری از بیماری در کندو مورد استفاده قرار می گیرد و در این صنعت هم بسیار کارآمد است.
در پزشکی نیز از موم زنبور برای پیشگیری از پوسیدگی دندان، ترمیم کننده زخم ها، به عنوان یک ماده ضد باکتری، ضد انگل و ضد قارچ از آن ها استفاده می شود.

همچنین موم موجود در برگه موم های کاملا طبیعی یک آنتی اکسیدان است و به عنوان یک دارو می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

موم زنبور برای تقویت حافظه موثر بوده و در تقویت سیستم ایمنی نیز تاثیرگذار هستند.


برگه موم زنبور در صنایع بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک پیشگیری کننده در به وجود آمدن جوش از آن ها استفاده می کنند.

اثر گذار بودن موم زنبور عسل بر روی پوست ثابت شده است و در به تعویق انداختن روند پیری پوست نیز بسیار موثر می باشد.

خرید و فروش برگه موم زنبور عسل

خرید و فروش برگه موم زنبور عسل

برگه موم زنبور را فروشگاه های مختلف برای فروش دارند و با توجه به نوع استفاده می توان این محصول را خریداری نمود.

در خرید عسل گون درجه یک باید توجه کنید که این محصول رو ازفروشندگان معتبر و زنبورداران قابل اعتماد میشه تهیه کرد.

برای خرید این محصول باید دقت داشت و خرید را از فروشگاه معتبر انجام داد تا بتوان برگه موم با کیفیت و مرغوب و بدون پارافین را خریداری کرد.
فروشگاه ها این برگه های موم را به طور مستقیم از زنبور دار ها خریداری می کنند و به فروش می رسانند. بسته بندی و اندازه های این برگه ها بسیار مهم است و با توجه به نیاز مشتریان باید انجام بگیرد. برخی با بسته بندی های زیبایی که برای برگه های موم عسل در نظر می گیرند نظر خریداران بیشتری را جلب می کند و نوعی تبلیغ نیز می باشد.
سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هم اخیرا برگه های مومی مختلف را برای فروش به مشتریان خود ارائه می دهند و استقبال خوبی هم از این نوع محصول شده است .ولی خریداران باید قبل از خرید از سایت و اعتبار آن، اطمینان حاصل نمایند.

خرید و فروش برگه موم زنبور عسل خالص بیشتر شده و با توجه به موارد استفاده ای که دارد خریداران بیشتری برای این محصول پیدا شده اند.

کیفیت این برگه موم ها در قیمت آن ها موثر است و هر چه کیفیت بالا تری داشته باشند و از موم بهتری در ساخت آنها استفاده شده باشد  قیمت بالا تری هم خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید