نحوه استفاده از ژل رویال خالص برای سلامت پوست

Rate this post

یکی از مهمترین رازهای زیبایی که طی سالهای گذشته متوجه آن شده ایم استفاده از ژل رویال خالص برای سلامت بهتر پوست است،در این مقاله میخواهیم با نحوه استفاده از آن بیشتر آشنا شویم.

جالب است که درباره عسل ارگانیک گون هم بیشتر بدانیم.

نحوه استفاده از ژل رویال خالص برای سلامت پوست

چگونه ژل رویال خالص روند پیری پوست را کند میکند

چگونه ژل رویال خالص روند پیری پوست را کند میکند

با افزایش سن ، روند نوسازی سلول های پوست از کارآیی کمتری برخوردار می شود. ترمیم بافت و بازسازی سلول کند می شود.

میزان رطوبت طبیعی موجود در پوست کاهش می یابد، از آنجا که تولید کلاژن کمتر است ، پوست نازک تر می شود و انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.

اگر می توانید تولید کلاژن را تقویت کنید ، باید بتوانید روند پیری را کند کنید. ژل رویال خالص حاوی مواد معدنی مانند سیلیسیم است که منجر به افزایش تولید کلاژن می شود.

همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی خاصی است که از تجدید پوست مانند فلاونوئیدها ، اسید نوکلئیک ، اسید دکانوئیک ، آنزیم ها و هورمون ها پشتیبانی می کند.

ویتامین ها و مواد معدنی زیادی مانند B1 ، B2 ، B3 ، B5 ، B6 ، استیل کولین و روی را می توان در ژل رویال یافت که برای سلامت پوست بسیار عالی هستند.

مطالعات نشان می دهد که اسیدهای موجود در ژله رویال به تولید و ارتقا آن کمک می کنند.

ژله رویال خالص از پیری پوست در مقابل آفتاب محافظت می کند

قرار گرفتن در معرض آفتاب برای پوستی سالم و درخشان لازم است. از طرفی آفتاب زیادبرای پوست اصلا مناسب نیست و همانطور که همه ما می دانیم می تواند منجر به تسریع پیری پوست شود. با شناخته شدن بیشتر فواید ژله رویال برای پوست، دانشمندان تصمیم گرفتند بررسی کنند که آیا ژل رویال می تواند روند پیری سلول های پوست انسان را کاهش دهد (پیری ناشی از آفتاب).
در این مطالعه ، دانشمندان اثرات ژله رویال را بر UVB آزمایش کردند (این “اشعه های سوزاننده خورشید است که علت اصلی پیری سریع پوست است). اساساً آنها ژله رویال را روی سلولها قرار دادند و سپس شروع به آفتاب سوختگی به آنها کردند.
آنچه آنها دریافتند این بود كه سلولهای تیمار شده با ژل رویال و ۱۰-HDA تولید پروكلاژن نوع I را افزایش داده اند كه باعث افزایش سلولهای پوستی سالم و جدید می شود.

درمان زیبایی با کرم ژل رویال

درمان زیبایی با کرم ژل رویال

برای اینکه ژله رویال را در برنامه سلامت پوست خود بگنجانید ، ۳۰ روز کامل برنامه زیبایی ژله رویال را امتحان کنید.

پوست شما نه تنها درخششی سالم و بدون لک به وجود می آورد ، بلکه با شروع افزایش سطح کلاژن ، پوست سفت و محکم تری را تجربه می کنید و احساس اعتماد به نفس بیشتری را همراه می کنید که همراه با سلامت بهتر پوست است.

اگر به ژل رویال تازه دسترسی دارید ، هفته ای یکبار استفاده از ژل رویال خام را برای صورت در نظر بگیرید .

ژله را آب کنید و سپس آن را روی تمام صورت خود بمالید. بگذارید ۳۰ دقیقه قبل از پاک کردن با آب گرم ، پوست شما را تسکین داده و بهبود یابد.

در این میان بهتر است عسل بدون موم درباره اطلاعات بیشری کسب کنیم.

source:https://www.bee-pollen-buzz.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید