< META name=”keywords”content=”ژل رویال اصل, قیمت ژل رویال” >

طریقه مصرف بره موم خالص برای درمان سرطان

آنچه در این مقاله می خوانید...

خواص درمانی بره موم خالص در طب سنتیبره موم خالص محصولی عالی برای درمان سرطانبهترین روش مصرف بره موم برای سرطلان
Pure propolis

طریقه مصرف بره موم خالص وخواص ضد عفونی کننده آن از هزاران سال پیش شناخته شده است. از این ماده در ترمیم زخم درطب سنتی و برای کمک به بهبود روند درمان سرطان در طب جدیداستفاده میشود.

طریقه مصرف بره موم خالص برای درمان سرطان

خواص درمانی بره موم خالص در طب سنتی

از بره موم خالص در طب سنتی براى درمان بیمارى‏ هایى همچون حساسیت، سوختگى، کوفتگى، زخم، سرطان، خستگى، مشکلات تنفسى، جوش‏ها، اختلالات پوستی، آفتاب سوختگى ها، سرفه، عفونت ها، سرماخوردگى، آنفلوانزا و جراحات استفاده مى ‏شود.

بسیاری از مطالعات آزمایشگاهی و آزمایشات بالینی در اروپای شرقی و چین اثر بخشی در برابر عفونت های باکتریایی ، قارچی و ویروسی ، از جمله مهار ویروس های آنفلوانزای هنگ کنگ را نشان داده انده .

اثرات ضد باکتریایی از طریق چندین مکانیسم اعمال می شود،تقسیم سلول باکتری را مهار می کند ، سیتوپلاسم و غشای سلولی را از بین می برد ، سنتز پروتئین را مهار می کند و باعث باکتریولیز جزئی می شود.

بره موم خالص محصولی عالی برای درمان سرطان

بره موم خالص محصولی عالی برای درمان سرطان

مطالعات اخیر در چین بر روی اثر بره موم در پیشگیری و درمان سرطان متمرکز شده است. یکی از مواد تشکیل دهنده آن ، اسید کافئیک فنیل استر (CAPE) ، مورد توجه خاص محققان است.

CAPE با جلوگیری از رشد سلولی و افزایش حضور سلولهای خاصی مانند لنفوسیت های T ، سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند. همچنین می تواند از “اشتباهات” سلولی در سلولهای سالم جلوگیری کند و باعث مرگ سلولی در سلولهای سرطانی شود ، و نشان داده شده است که برای سلولهای مختلف دارای خواص ضد توموری است.

بره موم خالص به طور قابل توجهی سمیت  دوکسوروبیسین ، که یک ماده شیمی درمانی است  را کاهش می دهد.

ترکیبات فعال دارویی بره موم ، به عنوان فلاونوئیدها و اسیدهای فنلی ، بر روی باکتری ها ، قارچ ها و ویروس ها اثر دارند. نشانه هایی وجود دارد که حلال استفاده شده برای استخراج بره موم می تواند بر قدرت این فعالیت ضد میکروبی تأثیر بگذارد .

بهترین روش مصرف بره موم برای سرطلان

بهترین روش مصرف بره موم برای سرطلان

بهترین روش مصرف برای بره موم  خالص یک موضوع شخصی و بر اساس نیاز و بیماری مصرف کننده است. از این رو ابتدا محدودیت ها و نیازهای خود را مشخص کنید و پس از آن اقدام به خرید بره موم کنید.

بهتر است بره موم را به هنگام صبح و همراه با غذا استفاده کنید.

برای درمان بیماری های دستگاه گوارش و انواع سرطان ، استفاده ازقرص بره موم ، کپسول بره موم و یا بره موم عسل کاربرد بهتری دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید