درمان بزرگی پروستات با بره موم اصل

Rate this post

یکی از فراورده های زنبور عسل که برای درمان بیماری پروستات استفاده میشود، بره موم اصل است. بره موم به دلیل دارا بودن  خواص ضد التهابی ، می تواندبه خوبی بر روی پروستات ملتهب تاثیر بگذارد.

شما هنوز با عسل 40 گیاه آشنا نیستید وشاید ازدوستان خود قیمت این محصول را شنیده باشید وطبیعتا اکنون فکر می کنید “خرید عسل طبیعی اصل برای بارداری؟! چه  فایده ای دارد؟”

پروستات یکی از مهم ترین قسمت های بدن مردان به شمار می رود که در عملکرد جنسی و باروری آنهان نیز اثرگذار است. بزرگی پروستات اگر درمان نشود، ممکن است به بیماری های وخیم تری مثل سرطان پروستات تبدیل شود. در نتیجه رسیدگی به این بیماری در اولین فرصت باید در اولویت قرار گیرد.

درمان بزرگی پروستات با بره موم اصل

استفاده از بره موم اصل برای درمان پروستاتیت

دانشمندان اتحاد جماهیر شوروی از جمله اولین استفاده کنندگان جدی و رسمی از بره موم برای درمان پروستاتیت هستند.

به طور کلی طب شوروی سابق علاقه زیادی به استفاده از موادی مثل پروپولیس داشت.

خواص ضد باکتری، ضد التهابی و احیا کننده بره موم باعث شده بود تا این ماده به عنوان ماده ای محبوب در بین اطبا شوروی رواج داشته باشد.

در یک مطالعه که در شوروری سابق انجام شده بود، ده بیمار با حداقل سه سال پروستاتیت مزمن با علائم بزرگ شدن غده پروستات، درد در مثانه و افزایش ترشح لکوسیت ها با مصرف شیاف های تولید شده با بره موم درمان شدند.

این شیاف حاوی ۰٫۱ گرم بره موم و ۲ گرم کره کاکائو بود و هر بیمار مجبور شد برای مدت ۳۰ روز در شب از این شیاف مصرف کند.

تمامی این شواهد آغازی برای مطالعه بر روی خواص بره موم بر روی درمان پروستات با استفاده از بره موم بودند. خوشبختانه در سال های اخیر توجه بیشتری به این ماده شده و در روش های درمانی مختلفی از پروپولیس برای درمان استفاده می شود.

چرا بره موم اصل برای درمان پروستاتیت مناسب است؟

چرا بره موم اصل برای درمان پروستاتیت مناسب است؟

پروستاتیت نوعی بیماری التهابی است که منجر به بزرگ شدن غده پروستات در بدن مردان می شود.این غده که در کنار بیضه ها، مثانه و کلیه ها قرار دارد، ممکن است آسیب های جدی به دیگر قسمت های بدن بزند.

مهم ترین آسیب التهاب در پروستات، ماندن باقیمانده ادرار درون مثانه است که خود عاملی برای بروز بیماری های بعدی است.

بره موم به عنوان یک ماده ضد التهاب می تواند در درمان این بیماری نقشی حیاتی و کلیدی ایفا کند.

بره موم با کاهش التهاب در پروستات با جلوگیری از افزایش التهاب، شرایط بهتری را برای فرد رقم می زند.

کم شدن علائم پروستاتیت پس از یک دوره مصرف بره موم کاملا قابل لمس است. پس از این، کم کم شرایط فرد به سمت بهبودی پیش می رود.

فراموش نکنید که بره موم تنها زمانی می تواند بر روی کاهش التهاب پروستات اثر بگذارد که این ماده به صورت مداوم و در بازه های زمانی طولانی مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین اضافه کردن گرده گل و عسل به بره موم، می تواند خواص آن را برای درمان پروستاتیت بیشتر کند.

همچنین مصرف عسل ارگانیک رایحه به جلوگیری از سقط جنین کمک می کند و باعث شیردهی طبیعی بهتر مادر می شود.

بره موم به عنوان یک ماده ضد التهاب می تواند اثرگذاری خوبی بر روی درمان پروستاتیت داشته باشد. با این حال بهتر است برای استفاده از این روش درمانی، حتما با پزشک معالج یا طبیب طب سنتی مشورت کنید.

ممکن است مجبور باشید در کنار دیگر داروها از بره موم استفاده کرده و به مرور آن ها را حذف کنید. در هر صورت بدون تجویز و اجازه پزشک عمل نکنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

source:: https://www.asalna.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید