فروش شمع موم عسل و دلایل استفاده از آن

5/5 – (1 امتیاز)

آیا درباره شمع موم عسل و دلایل استفاده از آن چیزی میدانید؟با توجه به اینکه  کاربرد موم زنبور عسل برای ساخت شمع های تزیینی بیشتر از قبل شده قصد داریم تا در این مقاله درمورد شمع های ساخته شده از موم بیشتر توضیح دهیم.

جالب است که درباره عسل 250 گرمی هم بیشتر بدانیم.

فروش شمع موم عسل و دلایل استفاده از آن

تماس با ما

شمع مومی چیست؟

شمع های ساخته شده با موم عسل مدتی است که طرفداران بیشتری پیدا کرده چرا که از مواد شیمیایی در آن استفاده نشده و برای سلامتی هیچ خطری ندارد.

شمع موم عسل کاملا قابل بازیافت است و برای محیط زیست مشکلی ایجاد نمی کند. در این شمع ها از اسانس عطر استفاده نشده  و برای کسانی که به بو حساس هستند گزینه بسیار خوبی می باشد.
استفاده از شمع ها در ابتدا به دلیل تولید نور آن ها است و مهمترین دلیل استفاده از آن ها می باشد، شمع های موم عسل با مزایایی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

شمع های ساخته شده با موم عسل خاصیت آرام بخشی دارند و باعث ایجاد تمرکز بیشتر نیز می شوند و همچنین برای داشتن یک خواب آرام بسیار کمک کننده هستند.


شمع های موم عسل باعث تصفیه هوا می شوند و برای بسیاری از مکان ها مانند کافی شاپ ها، خانه ها و سرویس های بهداشتی بسیار مناسب هستند.
این شمع ها در طرح ها و اندازه های مختلف تولید می شوند و برای هدیه دادن نیز انتخاب خوبی است و یک هدیه ارزشمند می باشند.
شمع موم عسل در مقایسه با شمعی که با پارافین ساخته می شود چند برابر بیشتر می سوزند. این شمع ها اخیرا بیشتر در دسترس هستند و فروش آن ها گسترده تر شده است.

خرید شمع موم عسل

خرید شمع موم عسل

طرفداران شمع موم عسل می توانند از راه های مختلف این شمع ها را خریداری نمایند و با توجه به روش های موجود می توان مطمئن ترین راه را برای خرید انتخاب کرد.
شمع های موم عسل را فروشگاه های فروش وسایل تزئینی و دکوراسیون برای فروش دارند و مزیتی که این شمع ها دارند، تنوع شکل و ابعاد آن ها است و برای هر سلیقه ای شمع مناسب وجود دارد.
علاوه بر فروشگاه ها که این نوع شمع ها را دارند، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیاری هم هستند که شمع ها موم عسل را برای فروش دارند و با قرار دادن عکس های شمع ها در سایت، خریداران می توانند شمع مورد سلیقه ی خود را انتخاب و خریداری نمایند.
کسانی که شمع موم عسل را بتوانند از شمع پارافین تشخیص دهند خرید مطمئن تری خواهند داشت.

قیمت شمع موم عسل

قیمت شمع موم عسل

با توجه به این که برخی در ساخت این شمع ها ممکن است از پارافین استفاده کنند، باید در خرید و انتخاب دقت لازم را داشت.

بهتر است خرید شمع مومی  را از فروشگاه ها یا سایت های معتبر انجام داد تا از کیفیت محصول مطمئن بود.

قیمت شمع های مومی ساخته شده از موم طبیعی زنبور با توجه به طول شمع و قطر آن متفاوت است.

هرچه قطر شمع مومی بیشتر باشد باید از موم بیشتری برای ساخت آن استفاده کرد و بنابر این قیمت تمام شده آن نیز بیشتر میشود.

برای اطلاع از قیمت شمع موم عسل میتوانید با بخش فروش مرکز خرید و فروش موم رویال بیز تماس گرفته و از قیمت این شمع ها مطلع شوید.

در این میان بهتر است عسل 300 گرمی درباره اطلاعات بیشری کسب کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید