فروش بره موم تبریزبا قیمت مناسب

Rate this post

بره موم تبریز فواید زیادی برای سلامتی انسان دارد و از آن برای پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها استفاده میشود.از این رو خرید و فروش این محصول نیزافزایش داشته است.

از آنجا که عسل تک نفره رایشن یک محصول طبیعی بسیار حساس  میباشد، شرایط نگهداری عسل صادراتی برای تجار دارای اهمیت زیادی میباشد تا این محصول را بدون افت کیفیت به دست خریدار برسانند.

فروش بره موم تبریزبا قیمت مناسب

تماس با رویال بیز

بره موم عسل یا Propolis

بره موم یک محصول زنبور عسل (Honey Bee) با ترکیب شیمیایی بسیار پیچیده است ، ساخته شده توسط مواد صمغی و بالزامیک جمع آوری شده توسط زنبورهای عسل از جوانه ها ، جوانه های گل ، درختان و سایر ترشحات صمغی بافت گیاهی است.

در حین جمع آوری بره موم ،زنبورها موم و بره موم جمع شده را با آنزیم ۱۳-گلیکوزیداز موجود در بزاق آنها مخلوط می کنند و گلیکوزیدهای فلاونوئیدها را به عنوان آگلیکونهای فلاونوئید هیدرولیز می کنند، پس از آن  مواد جمع آوری شده با ترشحات آنزیمی و بزاقی تقویت میشود.

تاثیر بره موم تبریز بر دستگاه گوارش

تاثیر بره موم تبریز بر دستگاه گوارش

عفونت با انگل معمولاً در تماس با سطح آلوده رخ می دهد. علائم عفونت انگلی دستگاه گوارش شامل درد شکم ، اسهال ، نفخ و حالت تهوع است.

 گزارش شده است که بره موم دارای چندین اثر بیولوژیکی از جمله فعالیت های ضد سرطان ، آنتی اکسیدان و ضد التهاب است .

در مطالعات اخیر مشخص شده که بره موم از رشد و چسبندگی تروفوزوئیت ها جلوگیری می کند. همچنین باعث جدا شدن این موجودات انگلی می شود.

یک مطالعه تجربی دیگر نشان داد که بره موم دارای آنتی هیستامینرژیک ، ضد التهاب ، ضد اسید و ضد هلیکوباکترپیلوری است و فعالیتهای آن  می توانند برای درمان زخم معده استفاده شوند.

خرید کپسول بره موم اصل در تبریز

خرید کپسول بره موم اصل در تبریز

از آنجایی که طعم بره موم برای همه مصرف کنندگان خوشایند نیست و مصرف آن به صورت خالص و تکه های بزرگ کمی سخت به نظر میرسد ، آن را به صورت پودرنیز درآورده و در داخل کپسول قرار میدهند.

مصرف کپسول بره موم برای مصرف کنندگان  بسیار راحت تر بوده و دیگر نگران طعم آن نخواهید بود.

برای خرید کپسول بره موم اصل و تازه در شهر تبریز میتوانید از طریق بخش مشاوره و فروش این مجموعه اقدام به سفارش این محصول نمایید.

عسل تک نفره شکلی نیز مثل مواد غذایی دیگر در صورت مصرف بیش از اندازه و نادانسته احتمال دارد مضراتی را برای شخص به همراه داشته باشد.

خرید و فروش بره موم  تبریز

خرید و فروش بره موم  تبریز

متأسفانه بره موم هم  از آن دسته محصولاتی است که میتوان در آن تقلب کرد و ناخالصی آن را پایین آورد و از کیفیت محصول کم کرد.

بنابراین به شما توصیه میکنیم که برای تهیه این محصول حتما ابتدا نسبت به تولید کننده این محصول اطمینان لازم را کسب کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

از بره موم اصل به عنوان یک آنتی بیوتیک بسیار قوی برای کمک به روند درمان بیماری استفاده میشود.

بازرگانی رویال بیز  به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات زنبور عسل در کشور، آماده ارائه با کیفیت ترین و مرغوب ترین بره موم موجود در کشور برای شما دوست داران محصولات طبیعی زنبور است .

کیفیت حق مسلم شماست و ما موظف به ارائه با کیفیت ترین محصولات به شما هستیم.

جهت خرید و فروش بره موم تبریز  به صورت مستقیم از زنبورداران قابل اعتماد با کارشناس فروش مجموعه ما تماس بگیرید.

source:https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید