ساخت شمع موم رنگی تخم مرغی عید نوروز

5/5 – (1 امتیاز)

یکی از ساده ترین قالب هایی که می توانید برای ساخت شمع موم رنگی سفره هفت سین عید نوروز از آن استفاده کنید پوسته تخم مرغ است.از این شمع های زیبا هم برای سفره هفت سین عید و همچنین برای تزیین دکور منزل می توانید استفاده کنید.اگه علاقمند به شمع سازی هستید حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

از عسل گون لرستان برای باروری توسط پزشکان طب سنتی برای کسانی که مشکل باروری دارند امروزه زیاد استفاده می شود و دلیل آن تاثیر خوب این محصول طبیعی زنبور عسل است.

ساخت شمع موم رنگی تخم مرغی عید نوروز

طرز تهیه شمع موم رنگی تخم مرغی برای سفره هفت سین

طرز تهیه شمع موم رنگی تخم مرغی برای سفره هفت سین

ابتدا تخم مرغ ها را با سوزن سوراخ کرده و محتویات داخل آن را خالی کرده و با دقت داخل آن را شسته و سپس آنها را با آب و مایع طرفشویی بشویید و بگذارید در جلوی آفتاب تا خشک شده و بوی آن از بین برود.

اکنون لازم است تا یک سوراخ ریز هم زیر تخم مرغ برای رد کردن فیتیله مومی شمع تخم مرغی ایجاد کنیم.

با توجه به رنگی که مد نظرتان است می توانید موم قالبی رنگی زنبور عسل را با رنگ دلخواه تهیه کرده و آنها را درون ظرفی که برای این منظور تهیه کرده اید بر روی شعله قرار داده و حرارت دهید  تا به شکل مایع دربیایند.

قبل از ریختن موم رنگی عسل و بعد از اینکه فیتیله را داخل پوست تخم مرغ جازدین بهتر است قسمت زیر تخم مرغ را با نوارچسب یا هرچیزی که فکرمیکنید مانع بیرون آمدن موم عسل می شود را چسب بزنید.

حالا باید موم رنگی رو به آرومی در پوسته تخم مرغ بریزیم. برای اینکه شمع های تخم مرغی مومی منسجم تری داشته باشیم و همینطور موم های عسل  زودتر سرد و محکم بشوند لازم است  تا ظرفی رو از آب و یخ پرکنیم و تخم مرغ ها را برای چند دقیقه داخلش قرار دهیم.

سپس  داخل پوسته تخم مرغ ها را توسط موم رنگی عسلی که آب کرده ایم  پر می کنیم.

پس عسل هانی تاج طبیعی می تواند جایگزین بسیاری از مواد شود یا حداقل اینکه در کنار دیگر مواد طبیعی، به بارداری شما کمک کند.

بعد از سرد و سفت شدن موم ها،  به آرامی باید پوسته تخم مرغ را از شمع جدا کنیم.

حال شمع تخم مرغی  مومی رنگی ما آماده است تا از آن  برای تزیین دکور منزل و یا سفره هفت سین عید نوروز استفاده کنیم.

 

 مقاله ساخت شمع موم  لیوانی برای عید نوروز

طرز تهیه شمع موم رنگی تخم مرغی برای سفره هفت سین

خرید موم قالبی رنگی برای شمع سازی سفره هفت سین

برای ساختن شمع موم رنگی با استفاده از موم قالبی رنگی طبیعی نیاز به خرید موم رنگی از یک مرکز معتبر می باشد تا از طبیعی بودن آن اطمینان داشته باشید.

برای تهیه موم قالبی رنگی می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین  از طریق مرکز بازرگانی رویال بیز اقدام به خرید موم قالبی رنگی نمایید.

چنانچه برای ساختن شمع موم رنگی نیاز به خرید این محصول دارید می توانید برای اطلاع از قیمت این موم های رنگی با شماره زیر تماس گرفته و از قیمت روز این محصول مطلع شوید.

تماس با ما

source:https://www.2nafare.com

 

2

  1. سلام قیمت هر کلیو موم ورقه ای را میفرمایید ؟ ممنون از پاسخگویی شما

    • سلام
      برای اطلاع از قیمت موم ورقه ای کارشناس فروش مجموعه حتما با شماره ای که تو فرم تماس پر کردین تماس میگیرن و بهتون اعلام میکنن قیمت ها رو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید