< META name=”keywords”content=”ژل رویال اصل, قیمت ژل رویال” >

خرید اسماج مریم گلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اسماج چیه؟خواص سوزاندن اسماج مریم گلی برای سلامتی بدناسماج  ضد عفونی کننده طبیعی درمان آلرژی و حساسیت با اسماجکاهش  استرس و افسردگی با سوزاندن مریم گلی درمان بی خوابی شبانه با اسماج مریم گلی افزایش تمرکز و هوشیاری با اسماج افزایش انرژی بدن با اسماج مریم گلی دودپیچ مریم گلی خوشبو کننده  طبیعی هواطرز استفاده اسماج مریم گلیعوارض و مضرات سوزاندن مریم گلیقیمت خرید اسماج مریم گلی
sage smudge

سوزاندن اسماج مریم گلی یا همان دود پیچ مریم گلی یک مراسم روحانی و معنوی است که از دوران باستان به عنوان یکی از رسوم فرهنگی و قبیله ای در برخی کشور ها انجام می شده است.

گفته می شود که سوزاندن مریم گلی خاصیت زیادی برای آرامش روحی و معنوی افراد دارد، به عنوان ضد عفونی کننده محیط عمل کرده و باعث افزایش هوشیاری در افراد می شود.

خرید اسماج مریم گلی

اسماج چیه؟

در واقع اسماج یا سیج همون برگ های گیاهان هستند که به شکل خاصی بسته بندی شده اند.اسماج گیاه دارای خواص طبیعی آن گیاه می باشد.

خواص سوزاندن اسماج مریم گلی برای سلامتی بدن

اسماج  ضد عفونی کننده طبیعی

مریم گلی دارای خواص ضد میکروبی و ضد عفونی کننده قوی است به این معنی که می تواند انواع آلودگی های باکتریایی، ویروسی و قارچی را از بین برده و به دفع حشرات کمک می کند.
یک مطالعه در سال ۲۰۰۷ نشان می دهد که سوزاندن مریم گلی برای یک ساعت باکتری های هوایی را تا ۹۴ درصد کاهش می دهد و این اثرات تا ۲۴ ساعت پس از آن حفظ می شوند.

 درمان آلرژی و حساسیت با اسماج

خواص سوزاندن اسماج مریم گلی برای سلامتی بدن

گفته می شود که سوزاندن مریم گلی با پاک سازی آلودگی های هوا به انتشار یون های منفی و کاهش یون های مثبت در محیط کمک می کند و همین باعث درمان بهتر آلرژی، آسم، برونشیت و سایر بیماری های تنفسی می شود.

فقط توجه داشته باشید که تنفس در محیطی که دود مریم گلی در آن زیاد باشد، ممکن است برای افرادی که به آسم و بیماری های تنفسی مبتلا هستند مضر باشد.

پس اجازه دهید دود محیط کمتر شود و سپس وارد آن شوید.

(هوایی که تنفس می کنیم دارای یون های مثبت و منفی است. بدن ما برای بهره منده ی از سلامتی بیشتر به هوایی با یون های منفی بیشتر نیاز دارد تا شاداب تر و پر انرژی تر باشد.)

کاهش  استرس و افسردگی با سوزاندن مریم گلی

کاهش  استرس و افسردگی با سوزاندن مریم گلی

در طب سنتی از سوزاندن مریم گلی برای خلاص شدن از انرژی های منفی، بهبود خلق و خو، رفع خستگی و بی حالی و درمان استرس، اصطراب و افسردگی استفاده می شود.

یک پروژه تحقیقاتی در سال ۲۰۱۶ در دانشگاه می سی سی پی نشان داده که سوزاندن مریم گلی، غنی از ترکیباتی است که گیرنده های خاصی را در مغز فعال می کنند.

این گیرنده ها مسئول بهبود خلق و خو، کاهش استرس و حتی کاهش درد هستند.

 درمان بی خوابی شبانه با اسماج مریم گلی

برخی از تحقیقات نشان می دهد که سوزاندن مریم گلی حاوی ترکیباتی است که به بهبود استرس و اضطراب کمک کرده و می توانند باعث درمان بی خوابی شبانه شوند.

 افزایش تمرکز و هوشیاری با اسماج

گفته می شود که سوزاندن مریم گلی باعث افزایش تمرکز و هوشیاری شده و عملکرد های شناختی را در افراد بهبود می بخشد.

 افزایش انرژی بدن با اسماج مریم گلی

همانطور که گفتیم سوزاندن مریم گلی انرژی های منفی را از بین می برد و با کمک به رفع خستگی باعث افزایش انرژی بدن می شود.

 دودپیچ مریم گلی خوشبو کننده  طبیعی هوا

مریم گلی عطر و بوی بسیار قوی و خوبی دارد و سوزاندن آن می تواند به عنوان یک خوشبو کننده هوا و رفع بوی بدن محیط عمل کند

 

طرز استفاده اسماج مریم گلی

۱-  قبل از شروع سوزاندن مریم گلی، حتما یک پنجره را باز کنید و بگذارید تا بعد از پایان مراسم باز بماند.

۲- حالا دسته مریم گلی خشک شده را بردارید و درون کاسه مورد نظر خود بگذارید تا خاکستر های حاصل از سوزاندن به درون آن ریخته شوند.

۳-  با استفاده از کبریت یا فندک مریم گلی را روشن کنید و بگذارید تا کمی دود کند، حالا آن را خاموش کرده و با بادبزن دستی به آرامی آن را باد بزنید تا دود در هوا پخش شود.

۴-  حالا همانطور که مریم گلی دود می کند، به آرامی در اطراف محیطی که هستید راه بروید و دود را در کنار پنجره ها، درب ها، کمد، مبلمان، راهرو و دیوار پخش کنید تا انرژی منفی آن ها از بین برود.

۵-  آشپزخانه و اتاق کامپیوتر که سیم های برق زیادی دارند، بدن حیوان خانگی خود و همچنین جایی که می خوابد را هم دود بدهید تا بار های مثبت و آلودگی های محیط کاهش یابند.

۶-  توصیه می شود که پس از انجام این کار به همان جایی برگردید که قبلا بودید.

گفته می شود که اگر هفته ای یک بار این کار را انجام دهید، انرژی و آرامش به خانه و محل زندگی شما بر می گردد و شما از نظر معنوی و روحی تقویت می شوید.

 

عوارض و مضرات سوزاندن مریم گلی

افراد مبتلا به آسم و سایر بیماری های تنفسی، اگر در معرض دود مستقیم مریم گلی قرار بگیرند ممکن است دچار تنگی نفس شوند.

هشدار

• مریم گلی خشک شده سریع شعله ور می شود پس مراقب باشید این کار حتما با رعایت نکات ایمنی و توسط یک بزرگسال بالغ انجام شود.
• مستقیما در دود مریم گلی نفس نکشید و در محیطی که دود غلیظی دارد، قرار نگیرید.
• مراقب باشید خاکستر مریم گلی بر روی فرش یا نقاط دیگر خانه پخش نشود.

قیمت خرید اسماج مریم گلی

قیمت اسماج با توجه به وزن آن و مقدار گیاه استفاده شده و همچنین نوع تزیین آن متفاوت است.

کیفیت گیاهان استفاده شده و اینکه از گیاهان سالم و بدون آفت و مشکل برای تهیه سیج یا همان اسماج استفاده شود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای اطلاع از میتوانید از طریق شماره زیر با کارشناس فروش مجموعه رویال بیز تماس بگیرید.

source:http://www.coca.ir

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

4

4 پاسخ به “خرید اسماج مریم گلی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید