خرید و فروش موم ورقه ای رنگی زنبور عسل

1.5/5 – (2 امتیاز)

موم زنبور عسل این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. بسیاری از هنرمندان ( Artist ) و صنعتگران به جای استفاده از مواد شیمیایی و مواد نفتی که ضرر زیادی برای بدن انسان و سلامتی افراد دارند، از موم زنبور عسل استفاده می کنند. استفاده از موم به صورت داروی موضعی و حتی خوراکی نیز رایج است.

شما هنوز با عسل جهاد کشاورزی آشنا نیستید و شاید ازدوستان خود قیمت این محصول را شنیده باشید و طبیعتا اکنون فکر می کنید “خرید عسل طبیعی اصل برای بارداری؟! چه  فایده ای دارد؟”

خرید و فروش موم ورقه ای رنگی زنبور عسل

موم زنبور عسل چه رنگی باید باشد؟

موم زنبور عسل چه رنگی باید باشد؟

از مهمترین کاربردهای موضعی آن نیز می توان به کاربرد استفاده از موم در ساخت لوازم آرایشی اشاره کرد. همه این کاربردها نشان می دهد که باید اطلاعات کامل تری در مورد موم داشته باشیم تا بتوانیم هوشمندانه از آن استفاده کنیم.

موم به طور طبیعی زرد رنگ است. اما احتمالا دیده اید که موم سفید رنگ نیز  فروخته میشود. علاوه بر این ممکن است بسیاری از محصولات تولید شده با این موم را ببینید که رنگ های مختلفی از قرمز و سبز روشن گرفته تا رنگ های تیره را به خود اختصاص داده اند.

رنگ کردن این موم نوعی راهکار است که به ویژه برای تولید محصولات هنری اهمیت زیادی پیدا می کند.

با این حال در حین خرید موم طبیعی زنبور عسل، احتمالا با دو نوع رنگ موم مواجه می شوید؛ رنگ سفید و زرد.

همچنین مصرف عسل شانه ای به جلوگیری از سقط جنین کمک می کند و باعث شیردهی طبیعی بهتر مادر می شود.

مشخص است که نوع زرد رنگ، رنگ طبیعی موم است. این در حالی است که موم سفید، از حذف رنگدانه های موم زرد به دست آمده تا برای استفاده در کارهای هنری، صنعت و… مناسب باشد.

انتخاب رنگ موم زنبور عسل؛ موم سفید بخریم یا موم زرد؟

موم زنبور به رنگ زرد یا سفید در اصل دارای خصوصیات مشخصی است. نمی توانیم بگوییم موم سفید شده خاصیت خود را از دست داده است.

همان ویژگی های مراقبتی و همه ویژگی هایی که به عنوان یک ماده پارافینی شناخته می شود را دارد. با این حال همانطور که اشاره شد، بهتر است از آن به صورت خوراکی استفاده نشود.

موم زنبور زرد به دلیل فرایند خلوص و پالایش می تواند از رنگ های مختلفی حاصل شود. اگر می خواهید یک موم طبیعی زنبور عسل خریداری کنید که کمترین تغییرات در ماهیت آن ایجاد شده، حتما موم زرد بخرید. این موم زرد ممکن است ترکیبی از انواع رنگ های موم از روشن تا تیره باشد که در نهایت به این رنگ درآمده است. با این حال هیچ ماده شیمیایی رنگی به آن افزوده نشده است.

 اگر در حال تهیه محصولات مراقبت از پوست یا مراقبت از موهای خود هستید که حتما می خواهید از مواد ارگانیک استفاده کنید، باید از موم زرد استفاده کنید.

موم زرد ارگانیک ترین نوع موم است و نباید در محصولات ارگانیک که مرتبط با سلامت هستند، از موم های غیرارگانیک استفاده شود.

البته در برخی کرم های موضعی که احتمال خوردن آن کم است، می توان از موم طبیعی غیر ارگانیک نیز استفاده کرد.

قیمت برگه موم رنگی زنبور عسل

قیمت برگه موم رنگی زنبور عسل

قیمت برگه موم های رنگی زنبور عسل با توجه به فرایندی که باید برای رنگ کردن موم زنبور انجام بشود تایین میشود.

همچنین با توجه به اینکه  در مرکز خرید موم زنبور رویال بیز از رنگ های  گیاهی و کاملا طبیعی برای رنگ کردن برگه موم ها استفاده میشود ، و به خاطر وقت و هزینه زیادی که باید برای این کار صرف شود قیمت برگه موم های رنگی به نسبت برگه موم های طبیعی رنگ نشده تا حدودی بیشتر است.

برای اطلاع از قیمت روز برگه موم های رنگی  کاملا طبیعی زنبور عسل  با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس با مرکز خرید موم رویال بیز

source:https://www.asalna.ir

4

    • سلام
      برای اطلاع از قیمت عمده موم ورقه ای رنگی زنبور عسل و سایر محصولات شمع سازی محبت بفرمایید و به مدیر فروش مجموعه بازرگانی رویال بیز تماس بگیرید
      ۰۹۱۷۴۲۴۴۱۵۴

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید