مزایای شمع موم عسل(شمع عسل طبیعی)

4/5 – (2 امتیاز)

ساختن شمع موم عسل کار آسانی است و در خانه هم قابل انجام است، از مزایای شمع موم عسل میتوان به این مورد اشاره کرد که ظاهر بسیار  زیبایی دارد و به دلیل نبود مواد شیمیایی مانند پارافین (paraffin) در این شمع ها، بوی نامطبوع وجود ندارد.

از آنجا که عسل پارس خمین یک محصول طبیعی بسیار حساس  میباشد، شرایط نگهداری عسل صادراتی برای تجار دارای اهمیت زیادی میباشد تا این محصول را بدون افت کیفیت به دست خریدار برسانند.

مزایای شمع موم عسل(شمع عسل طبیعی)

تماس با ما

ساخت شمع بیزواکس(شمع موم عسل)

بسیاری با روشن کردن شمع های پارافینی دچار سردرد می شوند که شمع های موم عسل باعث هیچ سردرد و حساسیتی نمی شود.
شمع های موم عسل برای طبیعت و محیط زیست هیچ ضرری ندارد و قابل بازیافت هستند، در صورتی که شمع های پارافینی قابل بازیافت نیستند و برای محیط زیست یک عامل مخرب محسوب می شوند.

شمع های موم عسل بسیار زیبا و متنوع هستند و باعث تصفیه هوا نیز می شوند .

ساخت شمع بیزواکس(شمع موم عسل)

عطر شمع های موم عسل مانند عطر شمع های پارافینی غلیظ و حساسیت زا نیست و برای همه قابل استفاده است.
گفته می شود شمع های موم عسل باعث تمرکز و انرژی بهتری می شود به همین دلیل اخیرا طرفداران بیشتری نسبت به شمع های پارافینی پیدا کرده اند.
شمع های ساخته شده با پارافین در محیط های بسته باعث آلایندگی می شود شمع های موم عسل هیچ آلاینده ای ایجاد نمی کنند و سلامت افراد را به خطر نمی اندازند.
شمع موم عسل را در اشکال زیبا و خلاقانه ای طراحی و تولید می کنند و استفاده از آن ها در دکور باعث زیبایی دو چندان می شود.

قیمت و خرید شمع موم عسل رنگی

قیمت و خرید شمع موم عسل رنگی

شمع موم عسل به دلیل متریال طبیعی که در آن استفاده شده قیمت بالا تری نسبت به شمع های پارافینی دارند همچنین خرید و دسترسی به شمع های موم عسل مشکل تر است.

شمع موم عسل رنگی  را بهتر است از فروشگاه های معتبر و شناخته شده خریداری کرد چرا که برخی برای ارزان شدن با ترکیب پارافین این شمع ها را می سازند و به فروش می رسانند.

برخی هنگام خرید نمی توانند به درستی محصول با کیفیت را تشخیص دهند که بهتر است از افراد با تجربه و کسانی که شناخت کافی از این محصول دارند برای انتخاب کمک بگیرند.

عسل تخته ای نیز مثل مواد غذایی دیگر در صورت مصرف بیش از اندازه و نادانسته احتمال دارد مضراتی را برای شخص به همراه داشته باشد.

از راه های مختلفی می توان این شمع ها را خریداری نمود ولی برای خرید مطمئن همان طور که گفته شد باید دقت داشت تا محصول بی کیفیت و تقلبی خریداری نشود.
فروشگاه های لوازم دکوری و تزیینی اغلب این شمع ها را برای فروش دارند که قیمت های متفاوتی دارند و با تنوعی که در این شمع ها وجود دارد  انتخاب راحتی می توان داشت.
سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیاری هم فعال هستند که شمع موم عسل را برای فروش دارند و با سفارش محصول بدون مراجعه می توان محصول را خریداری نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید