ژل رویال چطور به درمان سرطان رحم کمک می کند؟

5/5 – (1 امتیاز)

سرطان رحم متاسفانه به عنوان یکی از شایع ترین انواع سرطان های زنانه، درمان مشخص در طب نوین ندارد. این در حالی است که برای درمان سرطان رحم در طب سنتی روش های متعددی در نظر گرفته شده که مصرف ژل رویال یکی از این روش ها است.

 

ژل رویال چطور به درمان سرطان رحم کمک می کند؟

سرطان رحم چیست؟

رحم اندامی گلابی شکل و تو خالی در ناحیه لگنی بانوان است که وظیفه بارداری و حفاظت از جنین تا پایان مراحل رشد آن را برعهده دارد.

در طول دوره قاعدگی این اندام امکان بارداری را فراهم می کند و پس از آن در آخر دوره در صورت عدم وقوع بارداری، دیواره آندومتر آن تخریب شده و شخص دچار خون ریزی چند روزه می شود.

همین لایه آندومتر مستعدترین قسمت رحم برای ابتلا به سرطان رحم است.

به همین دلیل در بسیاری از متون به نام سرطان آندومتر هم از آن یاد می شود.

سرطان رحم چیست؟

تشخیص این نوع بیماری بسیار زودهنگام و ساده اتفاق می افتد چون علائم ظاهری بسیاری دارد که از آن جمله می توان به خون ریزی های بی موقع و ترشحات گاها بدبو، آبکی و خونی اشاره کرد.

متاسفانه این نوع سرطان عموما بدخیم بوده و امکان انتشار به سایر اندام های شکمی شخص بیمار را دارد.

لذا تشخیص به هنگام و درمان سرطان رحم می تواند از این انتشار جلوگیری نماید.

تعدادی از بانوان ریسک بالاتری برای ابتلا به سرطان رحم دارند که از آن جمله می توان به بانوانی که هرگز باردار نشده اند، بانوان چاق، شروع قاعدگی قبل از سن ۱۲ سالگی و یائسگی بعد از سن ۵۵ سالگی، افزایش هورمون استروژن در بدن، سابقه ارثی در خانواده، پرتو درمانی در ناحیه لگنی، زگیل تناسلی و… اشاره کرد.

چه چیزی باعث می شود سرطان رحم ایجاد شود؟

چه چیزی باعث می شود سرطان رحم ایجاد شود؟

همانند بسیاری از سرطان ها، برخی تغییرات باعث ایجاد رفتار غیرطبیعی سلول های لایه آندومتر رحم می شوند.

این رشد غیرطبیعی سلول ها باعث می شود تا در مدت کوتاهی به سلول های سالم هم تهاجم کرده و یک نوع تومور بدخیم را در دیواره ایجاد نمایند.

سیگار کشیدن، مصرف الکل، سطح بالای هورمون استروژن، سندرم تخمدان پلی کیستیک که در آن مقدار پروژسترون بسیار کم می شود، دیابت، سابقه ژنتیکی و چاقی از مهم ترین عوامل تغییر دستور کار این نوع سلول ها و تبدیل به سلول های بیمار و مهاجم است.

البته شایان ذکر است که این نوع سرطان با سرطان دهانه رحم متفاوت بوده و این موضوع در بررسی تکمیلی تشخیص داده می شود.

تشخیص و مراحل درمان سرطان رحم یا اندومتر

تشخیص و مراحل درمان سرطان رحم یا اندومتر

تشخیص این نوع سرطان و میزان پیشرفتگی آن در بدن با آزمایشات و معاینات بالینی امکان پذیر است.

از جمله این تست ها می توان به تست پاپ اسمیر، سنوگرافی، بیوپسی بافت رحم، سی تی اسکن و ام آر آی اشاره کرد.

بعد از تشخیص سرطان رحم و میزان پیشرفتگی آن در بدن شخص راه های گوناگونی از قبیل: پرتو درمانی، شیمی درمانی، هیستروکتومی( خارج کردن رحم و یا حتی تخمدان ها از بدن) و هورمون درمانی با هورمون پروژسترون صورت می گیرد.

همانطور که بیان شد مصرف استروژن به عنوان دارو در درمان بانوان و یا مصرف استروژن بدون استفاده از پروژسترون بطور همزمان می تواند یکی از علل ابتلا به این نوع سرطان باشد.

بانوان در سنین بالای ۵۵ سال بیشترین ریسک گرفتاری به سرطان رحم را دارند ولی این باعث نمی شود که گزینه وجود این بیماری در خانم های باکره و جوان را کاملا رد کنیم.

در مواقعی، البته به نسبت کمتر از موارد یاد شده، سرطان در دختران و زنان جوان هم دیده می شود.

ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV ، استعمال دخانیات و الکل، مصرف بیش از حد قرص های ضد بارداری، افزایش یا کاهش ناگهانی وزن بدن، مقاربت جنسی در سنین کم، داشتن شرکای جنسی متعدد، عفونت های درمان نشده زنان و حتی ازدواج در سنین پایین می توانند از مهم ترین علل سرطان رحم در خانم های جوان باشند.

در بسیاری مواقع می توان درمان سرطان را بدون حذف بکارت دختر خانم ها انجام داد و گاهی هیستروکتومی و برش قسمتی از گره های لنفاوی ناحیه کشاله ران هم برای درمان لازم است.

چرا ژل رویال برای سرطان رحم و درمان این بیماری مفید است؟

چرا ژل رویال برای پیشگیری از سرطان رحم و درمان این بیماری مفید است؟

شاید بهتر باشد قبل از ابتلا به سرطان رحم به فکر پیشگیری از این بیماری خطرناک باشیم.

رعایت برخی موارد مثل تغییر در سبک زندگی می تواند خظر ابتلا به این بیماری را کاهش دهد.

ژل رویال برای سرطان رحم

در این میان، ژل رویال به عنوان یک داروهای طبیعی با کمترین عوارض جانبی، به عنوان یک ماده پیشگیری کننده از این نوع سرطان مطرح است.

ژل رویال با تنظیم هورمون ها نقش مهمی در پیشگیری از سرطان آندومتر دارد.

همچنین اگر مصرف ژل رویال به صورت منظم و دائمی در برنامه زندگی شما وجود داشته باشد، در صورت بروز اولین سلول های سرطانی، ژل رویال به دلیل خواص ضد سرطانی خود به جنگ با این سلول ها می پردازد و سعی می کند این مشکل را در نطفه خفه کند.

ژل رویال و سرطان رحم

در صورت بروز سرطان نیز، ژل رویال یک ماده ضدسرطان قوی برای مبارزه با سلول های سرطانی است.

تحقیقات نشان داده که به روش های مختلف، ژل رویال در گام اول از پیشرفت سلول های سرطانی پیشگیری می کند و سپس به از بین بردن این سلول ها می پردازد.

 

خوشبختانه مصرف ژل رویال تداخلی با روش های شیمیایی مثل پرتودرمانی ندارد؛ اما بهتر است برای درمان سرطان آندومتر با ژل رویال، حتما با پزشک متخصص و آگاه در مورد خواص ژل رویال یا طبیب حاذق طب سنتی، مشورت نمایید.

سرطان رحم با ژل رویال قابل درمان است. البته به شرطی که هم مصرف منظمی داشته باشید و هم از این ماده طبیعی به صورت روزانه استفاده کنید.

فراموش نکنید که نوع ژل رویال تاثیری در میزان اثر آن بر روی این بیماری ندارد؛ اما باید دقت کنید که از ژل رویال فاسد شده استفاده نکنید.

برای این منظور استفاده از پودر ژل رویال و ترکیب عسل با ژل رویال گزینه مناسبی است.

خرید ژل رویال برای پیشگیری از سرطان در کرج

برای خرید ژل رویال اصل ایرانی در شهر کرج و استفاده از آن جهت پیشگیری از ابتلا به سرطان می توانید از طریق شماره زیر با کارشناس فروش مجموعه بازرگانی رویال بیز تماس گرفته و از راهنمایی های ایشان استفاده نمایید.

source:https://www.asalna.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید