< META name=”keywords”content=”ژل رویال اصل, قیمت ژل رویال” >

مناسب ترین قیمت موم قالبی زنبور عسل را از ما بخواهید

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساختار موم قالبی زنبور عسلقیمت موم قالبی زنبور در مجموعه بازرگانی رویال بیز

در حال حاضر اطلاع از قیمت موم قالبی زنبور و تهیه آن از مراکز معتبر و مجاز فعال در این زمینه که موم قالبی زنبور را با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می کنند، برای بسیاری از صنعتگرانی که در صنایع خود از این ماده استفاده می نمایند حائز اهمیت شده است.به عبارتی این اهمیت از آنجایی ناشی می شود که اغلب صنایع امروزه سعی دارند تا در صورت امکان محصولات و مواد اولیه طبیعی و ارگانیک را با مواد شیمیایی مضر جایگزین کنند. این موضوع در علم شیمی با شیمی سبز شناخته می شود که در آن بر استفاده از موادی که بیشترین سازگاری و کمترین ضرر برای محیط زیست و انسان دارند تاکید می گردد. یکی از مواد اولیه ارگانیک موم زنبور عسل است.

مناسبترین قیمت موم قالبی زنبور عسل را از ما بخواهید

ساختار موم قالبی زنبور عسل

موم زنبور عسل در حالت طبیعی به رنگ روشن مایل به سفید عرضه می شود که در ساختار آن ترکیباتی چون اسیدها، استرها، کربن آزاد و … به صورت طبیعی وجود دارد.

زنبور عسل از این موم در کندوی خود جهت تولید و نگهداری از محصولاتی چون عسل، ژل رویال و … استفاده می کند.

ساختار موم قالبی زنبور عسل

در صنایع مختلف همچون شمع سازی جهت به کار بردن موم قالبی زنبور عسل که به موم کلوخ یا موم تخته ای نیز معروف است ابتدا آن را از طریق ذوب کردن فرآوری می کنند و سپس یا با انجماد قالبی آن را به فروش می رسانند یا در تهیه و تولید محصولاتی که موم یکی از مواد اولیه آنها محسوب می شود از آن بهره مند می شوند.

قیمت موم قالبی زنبور در مجموعه بازرگانی رویال بیز

قیمت موم قالبی زنبور در مجموعه بازرگانی رویال بیز

ما در مجموعه بازرگانی رویال بیز با داشتن سالها تجربه درخشان در زمینه زنبورداری و عرضه محصولات تولیدی این موجود پر خاصیت همچون عسل، ژل رویال، موم قالبی، شمع های ساخته شده از موم زنبور عسل، بره موم و … سعی کرده ایم تا بازدهی و کیفیت محصولات داخلی را تا حد زیادی بالا ببریم.

مسلما استفاده از مواد اولیه مرغوبی چون موم قالبی مرغوب کیفیت محصول نهایی را تضمین می کند و تمام صنایع همچون صنایع شمع سازی و سایر صنایع به کار برنده موم زنبور عسل سعی دارند تا بهترین موم را با قیمتی مناسب برای استفاده در تولید محصولات خود تهیه کنند.

پس در کنار کیفیت مطلوب و مرغوب داشتن قیمت مناسب نیز برای مشتریان موم قالبی زنبور حائز اهمیت است.

جهت اطلاع از قیمت موم قالبی زنبور و ثبت سفارش آن می توانید با کارشناسان ما در مجموعه بازرگانی رویال بیز تماس حاصل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید