< META name=”keywords”content=”ژل رویال اصل, قیمت ژل رویال” >

قیمت خرید ژل رویال اصل برای بارداری

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زمان مصرف ژل رویال برای بارداریژله رویال برای شیردهی
ژل رویال اصل

شما هنوز با ژله رویال آشنا نیستید وشاید ازدوستان خود قیمت این محصول را شنیده باشید وطبیعتا اکنون فکر می کنید “خرید ژل رویال برای بارداری؟! چه  فایده ای دارد؟”

این محصول منحصر به فرد زنبورداری دارای بسیاری از خصوصیات درمانی و توصیه هایی برای استفاده توسط مردان ، زنان ، کودکان و سالمندان است. استفاده از ژل رویال اصل به بدن انسان آسیب نمی رساند و تقریبا هیچ منع مصرفی ندارد و خواص مفیدی برای همه وجود دارد . بیایید نگاهی دقیق به مزایای این ماده بیندازیم.

قیمت خرید ژل رویال اصل برای بارداری

بهترین زمان مصرف ژل رویال برای بارداری

بهترین زمان مصرف ژل رویال برای بارداری

بهترین زمان مصرف ژل رویال مصرف آن به صورت زیر زبانی و قبل از خوردن صبحانه میباشد چون در این حالت سریعتر جذب بدن شده وتاثیر بهتری بر بدن میگذارد.

چنانچه طعم ژل رویال برایتان خوشایند نیست میتوانید همراه با عسل آن را مخلوط کرده و استفاده کنید.

زنان باردار می توانند از همان روزهای اول رشد جنین ژله رویال را استفاده کنند(حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید). مصرف آن در مادران باردار سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، تعادل هورمونی را در بدن برقرار میکند و فشار خون را به حالت طبیعی برمی گرداند.

ژل رویال به مقابله با سمیت در زنان باردار کمک می کند.

مصرف این ماده باعث میشود رشد داخل رحمی کودک بدون عارضه پیش برود،همچنین مصرف ژله رویال به جلوگیری از سقط جنین کمک می کند و باعث شیردهی طبیعی بهتر مادر می شود.

لازم به ذکر است که برای مصرف ژل رویال طبیعی دردوران بارداری باید حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای مصارف درمانی مقدار توصیه شده عبارت است از: روزانه ۲۰ تا ۱۰۰ میلی گرم برای کودکان و برای بزرگسالان روزانه ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلی گرم.

درصورت استفاده از داروهای ضد انعقاد خون،وارفارین و داروهای آسم حتما قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

ژله رویال برای شیردهی

ژله رویال برای شیردهی

مصرف ژل رویال برای مادران جوانی تجویز می شود که به هر دلیلی نمی توانند نوزادان خود را با شیر خود تغذیه کنند.در واقع غذای ملکه زنبور عسل  به تولید شیر مادر کمک می کند.با مصرف ژل رویال ایمنی نه تنها در مادران شیرده ، بلکه در نوزادان نیز افزایش می یابد. همچنین  این مخلوط مواد مغذی برای ترمیم بدن زنان در دوره پس از زایمان و عادی سازی متابولیسم بدن نیز تجویزمی شود.

لطفا قبل از مصرف ژل رویال حتما  با پزشک خود مشورت کنید و سپس اقدام به مصرف ژل رویال نمایید.

برای مشاوره درمورد نحوه خرید ژل رویال و همچنین قیمت این محصول میتوانید با تماس با مشاورین ما از راهنمایی این عزیزان استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید