< META name=”keywords”content=”ژل رویال اصل, قیمت ژل رویال” >

مشاوره و سفارش

بره موم

بره موم توسط زنبور عسل تولید می شود، ماده اصلی بره موم صمغ گیاهان می باشد که توسط زنبور عسل به کندو منتقل می شود و با موم، گرده گل و … مخلوط و پس از آماده سازی جهت ضد عفونی کردن کندو، ضد عفونی کردن سلول ها قبل از تخم گذاری ملکه و همچنین جهت گرفتن درزها و سوراخ ها بصورت چسب مورد استفاده زنبور قرار می گیرد، این ماده خارق العاده خواصی شامل: اثر ضد تومور و ضد سرطان، ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد انگلی، آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و ضد پوسیدگی دندان را دارد.

موم ورقه ای زنبور عسل

یکی از فراورده های مهم زنبور عسل موم زنبور عسل می باشد. این ماده توسط غدد موم ساز موجود در بدن زنبورها ایجاد می شود که خواص بسیار زیادی داشته و در صنایع مختلف نیز به کار گرفته می شود.موم ورقه ای زنبور عسل در صنعت شمع سازی استفاده زیادی دارد. موم در واقع دیواره های کلنی 6 ضلعی کندو است که توسط زنبور ها ساخته میشود و درون آن ژله رویال، عسل و گرده گل نگهداری می شود. 

ژل رویال

ژل رویال غذای انحصاری ملکه زنبور عسل می باشد که در تمام زندگی ملکه زنبور عسل و در سه روز اول دوره لاروی زنبورهای کارگر به آنها داده می شود. ژل رویال دارای خواص زیست شناختی زیادی نظیر:فعالیت های آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریال، افزایش سیستم ایمنی بدن و تاثیرات ضد تومور و … می باشد. 10 HDA مهمترین ماده ژل رویال می باشد که خواص ضد سرطانی ژل رویال هم به این ماده ارتباط داده می شود، این ماده بیش از 1.4 درصد در ژل رویال تازه وجود دارد.

شمع طبیعی ساخته شده از موم زنبورعسل

خواص طبیعی موم زنبور عسل موجب می شود که از آن به عنوان یک منبع سوخت تجدید پذیر و کاملا پاک استفاده کنند. بر خلاف اکثر شمع های پارافینی ، شمع های موم زنبور عسل ضد حساسیت بوده و برای افرادی که حساسیت دارند بسیار مناسب است.شمع موم زنبور عسل یک منبع تجدید پذیر و تمام نشدنی است و این در حالی است که شمع های پارافینی نوعی ماده غیر قابل تجدید بوده و از نفت خام و زغال سنگ استخراج می شوند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتقیمت
ژل رویالحداقل سفارش:100 گرمبرای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
بره مومحداقل سفارش:1 کیلوبرای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
موم زنبور عسلحداقل سفارش:30 کیلوبرای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
شمع طبیعی ساخته شده از موم زنبورحداقل سفارش:100 عددبرای اطلاع از قیمت تماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

Royalbees.ir@gmail.com

مدیر فروش

09174244154

درباره ما :

مجموعه ما با سال ها تجربه زنبورداری وبا هدف افزایش کمیت وکیفیت محصولات داخلی فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع ژل رویال، بره موم، موم زنبور و شمع های ساخته شده از موم زنبور آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خریدی خوب در ذهن مشتریان عزیز مان است.

بازرگانی رویال بیز_فروش ژل رویال

عرضه کننده محصولات طبیعی زنبور عسل

Call Now Buttonتماس بگیرید